Kāpēc BRUBECK

Kāpēc jūs agrāk neko nebijāt dzirdējuši par BRUBECK?


Mēs varam atvainoties par to, ka turējāmies ēnā un tikai nedaudzi “izredzētie” zināja, kā atrast ceļu pie mums, taču tam ir savi būtiski iemesli.

Jums ir jābūt iespējai iegādāties BRUBECK apakšveļu un sporta apģērbus par pēc iespējas lētāku cenu, tāpēc mēs ieekonomējām līdzekļus no mārketinga budžeta, ļaujot mūsu apmierinātajiem pircējiem nodot tālāk informāciju jums par mums jeb, kā saka tautā “ no mutes mutē”.


Protams, šāda informācija nesniedz pilnīgu priekšstatu par to, kas ir BRUBECK, taču, ja jums ir interese, varat turpināt lasīt, iepazīstot mūs labāk.

Ikgadējā POLIJAS uzņēmumu apbalvošanas ceremonijā BRUBECK uzvarēja nominācijā “GADA LABĀKĀ PREČU ZĪME 2016”, tāpat papildus saņemot vairākas Eiropas nozīmes godalgas par inovācijām veļas un apģērbu ražošanā.


BRUBECK – vadošais termoapģērbu ražotāja zīmols Polijas tirgū.

BRUBECK ražotne atrodas Polijas pilsētā ZDUSKA VOĻA, kas izsenis kopumā ir slavena ar savu tekstilrūpniecību un apģērbiem. Pateicoties tam, ir iespējams ražošanas procesu kvalitāti kontrolēt sākot ar audumu izgatavošanu, līdz gatavās apģērbu produkcijas iesaiņošanai.

Mūsdienās, kad daudzas kompānijas izlemj pārcelt savas ražotnes uz TĀLĀM AUSTRUMU ZEMĒM, mēs izvēlamies IESPĒJAS 100% KONTROLĒT visus ražošanas procesus, nepieciešamības gadījumā veikt izmaiņas tajos, tepat uz vietas, Polijā, kas nodrošina un garantē visaugstāko BRUBECK produkcijas kvalitāti. Pareiza siltuma cirkulācija starp cilvēka ķermeni un apkārtējo vidi ir īpaši nozīmīgs faktors, kas ietekmē pašsajūtu un komfortu - skrienot, braucot ar velosipēdu, nodarbojoties ar trekingu vai alpīnismu. BRUBECK termoaktīvie apģērbi domāti tiem, kuri veic fiziskas aktivitātes, atrodoties dažādos klimatiskajos un atmosfēras apstākļos (temperatūra, vējš, mitrums). Jūsu ikdienas komforta sajūta, neatkarīgi no tā, vai tas būtu mājas apstākļos vai darbā, tāpat uzlabosies, pateicoties termoveļai, ko būsiet iegādājušies.
BRUBECK – tas ir pirmrindas tehnoloģiju pielietojums un īpaši risinājumi visos apģērbu ražošanas etapos. Atklājiet sev inovatīvos risinājumus dizainā, audumu sastāvā, to savienojumos, kur izmantoti visefektīvākie tehnoloģiskie risinājumi, kas padara termoaktīvo apģērbu arvien pilnīgāku. Tas viss ir vērsts uz to, lai paaugstinātu Jūsu ķermeņa komforta līmeni sportojot, strādājot vai atpūšoties.


Ražotne atrodas ES teritorijā, tā ir AUGSTAS KLASES KVALITĀTES GARANTIJA, ar ko varat rēķināties.
Vai esat kādreiz domājuši par to, kur un kādos apstākļos tiek izgatavots jūsu apģērbs vai sporta tērps?
BRUBECK ražotne atrodas Polijā, vienā no modernākajiem savas nozares uzņēmumiem ES. Stingrās ES prasības apģērbu ražošanā garantē, ka jūsu apģērbs nesatur kaitīgas ķīmiskās vai krāsvielas. Tāpat jūs pastiprināti pievēršat uzmanību tam, lai apģērbi tiktu izgatavoti atbilstošos apstākļos, balstoties uz to, ka ES pieprasa labu darba vidi un nepieļauj izmantot bērnu darbaspēku.
BRUBECK ražo apģērbus un apakšveļu kopš 2005.gada un ir pazīstama kā viena no labākajām preču zīmēm Austrumeiropā. BRUBECK ātri iekaro visas Eiropas tirgus, kur klienti pamana kvalitatīvos BRUBECK piedāvājumus par salīdzinoši zemām cenām.
Ikgadējās apbalvošanas ceremonijas laikā Polijā BRUBECK tika atzīta par “2016. GADA LUKSUS PREČU ZĪMI”, tāpat iegūstot vairākas Eiropas valstu balvas par inovatīviem risinājumiem, apģērbu un apakšveļas kvalitāti.


BRUBECK IZMANTO TIKAI AUGSTĀKĀS KVALITĀTES AUSTRĀLIJAS MERINO ŠĶIRNES AITU VILNU APAKŠVEĻAS IZGATAVOŠANAI.
“Ultrasmalkie” Austrālijas Merino aitas vilnas diegi, ko izmanto apakšveļas ražošanai, ir tikai 16,5 mikrometru plāni un 60 – 100mm gari. Šis Merino aitas vilnas tips tiek atzīts par labāko visā pasaulē, no kā izgatavot vismaigāko apakšveļu. BRUBECK savieno Merino aitas vilnu ar sintētiskām šķiedrām, tādējādi radot pašu laikmetīgāko kokvilnas apakšveļu pasaules tirgū.
Šveices kompānija SCHOLLER, kas ir līderis tekstilizstrādājumu kvalitātes kontroles jomā, apstiprina izmantojamās Merino vilnas kvalitāti.
JUMS IR TIESĪBAS 2 GADU LAIKĀ IESNIEGT SŪDZĪBAS PAR JAUNO APĢĒRBU.


Visa BRUBECK sporta apģērbu un apakšveļas produkcija garantē stingru un rūpīgu kvalitātes kontroli. Katrs apģērbs tiek pārbaudīts attiecībā uz šuvēm, tāpat krāsu atbilstībai, pirms iesaiņošanas augstas kvalitātes iepakojumā. Apģērbs, kas neatbilst kvalitātes parametriem, nekavējoties tiek likvidēts. Ja jums 2 gadu laikā kopš pirkšanas brīža rodas problēmas ar jaunu apģērbu vai apakšveļu, sazinieties ar mums. Ja defekts izrādīsies saistīts ar kvalitātes nepilnībām rūpnīcā, mēs, protams, obligāti jums apmainīsim iegādāto apģērbu.

KVALITATĪVS APĢĒRBS NEKAD NETIEK IESAIŅOTS POLIETILĒNA MAISIŅOS!

Iegādājoties BRUBEK sporta apģērbus vai apakšveļu, Jūs to vienmēr saņemsiet kārbās, kas atbilst apģērba kvalitātei. Ja vēlaties apģērbu dāvināt, gan jūs, gan dāvanas saņēmējs pratīsiet novērtēt papildus plusu, ko sniedz augstvērtīgais iesaiņojums. Kārbas aizmugurē jūs atradīsiet informāciju par mazgāšanas nosacījumiem un papildus informāciju par pašu izstrādājumu.

 

 

 

Aktivitātes līmeņi Brubeck termoveļai

ŠĪ INFORMĀCIJA PALĪDZĒS JUMS IZVĒLĒTIES BRUBECK APĢĒRBUS, ATBILSTOŠI JŪSU FIZISKAJĀM SLODZĒM UN ĀRĒJIEM APSTĀKĻIEM.

Bez aktivitātes vai ar zemu aktivitāti.

      Miegs, atpūta telpās.
      Izcils komforts miegā.

Ļoti maiga, divslāņu, bezšuvju, bakteriostatiska, termoaktīva trikotāža, kas novada dabisko mitrumu, kas rodas miega laikā un nodrošina labu siltuma komfortu.  Ikdienas atpūta, darbs birojā/iekštelpās.

Komforts kā atpūtas brīžos tā arī darba laikā. Kā ierastos, tā arī apgrūtinošos apstākļos: temperatūras izmaiņas vai zudumi, paaugstināta svīšana (stress). Bezšuvju īpaši viegla un maiga divslāņu trikotāža no apstrādātas merino vilnas.
Tiek izmantota kolekcijās:

               COMFORT COTTON, COMFORT WOOL

   Mērens atpūtas režīms, amatieru sports, viegls fizisks darbs kā iekštelpās, tā āra apstākļos. Siltuma komforts un neierobežotas kustību iespējas mērenu fizisko aktivitāšu laikā. Tehnoloģiski attīstīts un bezšuvju div/dubultslāņainais, elpojošais apģērbs un apakšveļa no sintētiska vai dabisku izejvielu trikotāžas materiāla. Universāls, piemērots jebkurai gada sezonai.
Tiek izmantota kolekcijās:   

                    ACTIVE WOOL, FUSION

  Intensīvs sports, fizisks darbs, ārtelpas.
Augstvērtīga vērpuma audums, papildināts ar tehnoloģiski pilnveidotām mikrosķiedrām. Ergonomisks dizains un ekspertu apstiprināti risinājumi nodrošina Jūsu ķermeņa aizsardzību un komfortu, perfektu termoregulāciju, lietojot šo apģērbu pie intensīvām slodzēm.


Tiek izmantota kolekcijās:

                ATLETIC, FINESS, BICYCLE, MOTORCYCLE, PRESTIGE, DRY,THERMO, EXTREME WOOL, AKSESUĀRI.

 

   Ekstremāli darba apstākļi, ekstremāli sporta veidi, ārtelpas.

Tehnoloģiski vispilnvērtīgākais apģērbs, kas nodrošina vislabāko aizsardzību un komfortu ekstremālos apstākļos. Apģērbs ir piemērots valkāšanai veicot smagus un bīstamus darbus (ugunsdzēsējiem, metalurģijā strādājošajiem), kā arī nodarbojoties ar ekstremāliem sporta veidiem. Apģērbs ir antistatisks un nedegošs.

  Tiek izmantota kolekcijās: PROTECT

Jums radies jautājums: kur un kādos apstākļos ir ticis izgatavots jūsu apģērbs, tāpat ieskaitot, sporta apģērbus?
BRUBECK tiek ražoti Polijā, vienā no ES šobrīd laikmetīgākajām ražotnēm.
Stingrās Eiropas Savienības prasības tekstilrūpniecībai, ir kā garantija, ka jūsu apģērba sastāvā nebūs kaitīgu ķīmikātu un krāsvielu.
Tai pat laikā jūsu prasībās ietilpst vēlme, lai apģērbs tiktu izgatavots atbilstošos apstākļos. Tas tā arī notiek, pateicoties tam, ka ES pieprasa radīt labusdarba apstākļus.
Nepieļauj izmantot bērnu nodarbinātību.

BRUBECK nodarbojas ar apģērbu un apakšveļas ražošanu kopš 2005. gada. BRUBECK ir viena no Austrumeiropas atpazīstamākajām trikotāžas preču zīmēm.

BRUBECK produkcija tiek izplatīta visā Eiropā, un aizvien vairāk klientu pievērš uzmanību BRUBECK piedāvājumam, iegādāties augstas kvalitātes trikotāžu par salīdzinoši zemu cenu.


Ikgadējās apbalvošanas ceremonijas laikā Polijā BRUBECK tika atzīta par “2016. GADA LUKSUS PREČU ZĪMI”, tāpat iegūstot vairāk Eiropas valstu balvas par inovatīviem risinājumiem/jauninājumiem, apģērbu un apakšveļas kvalitāti.


Apakšveļas izgatavošanā BRUBECK izmanto tikai labāko Austrālijas Merino šķirnes aitu vilnu. “Ultrasmalkā” Austrālijas Merino aitas vilnas diegi, ko izmanto apakšveļas ražošanai,ir tikai 16,5 mikrometru plāni un 60 – 100mm gari. Šis Merino aitas vilnas tips tiek atzīts par labāko visā pasaulē, no kā izgatavot vismaigāko apakšveļu. BRUBECK savieno Merino aitas vilnu ar sintētiskām šķiedrām, tādējādi radot pašu laikmetīgāko kokvilnas apakšveļu pasaules tirgū. Šveices kompānija SCHOLLER, kas ir līderis tekstilizstrādājumu kvalitātes kontroles jomā, garantē izmantojamās Merino vilnas kvalitāti.


Šveices kompānija SCHOLLER, kas ir līderis tekstilizstrādājumu kvalitātes kontroles jomā, apstiprina izmantojamās Merino vilnas kvalitāti.

Jums divu gadu laikā tiek dota iespēja iesniegt sūdzības par nekvalitatīvi izgatavotu apģērbu.

Viss piedāvātā sporta apģērba un apakšveļas produkcija tiek pakļauta stingrai un rūpīgai kvalitātes kontrolei.
Katrs ražojums tiek pārbaudīts salaiduma/šuvumu vietās, tāpat krāsu atbilstībai, pirms iepakošanas.
Ja jums pēc iegādes, negaidīti 2 gadu laikā, būs radušās neparedzētas problēmas, sazinieties ar mums. Ja defekts izrādīsies saistīts ar kvalitātes nepilnībām rūpnīcā, mēs, protams, obligāti jums apmainīsim iegādāto apģērbu.

 

Apģērba uzdevums

 

Apģērba uzdevums – aizsargāt Jūsu ķermeni no ārējas iedarbības. Katrā apģērbu sistēmas komponentā ir: pamatslānis, vidējais slānis, izolējošais slānis un ārējais slānis, un galvenais un vienkāršākais ieguvums, kas nepieciešams katram pircējam – komforts. Neviena no detaļām tiešā veidā nav saistīta ar komfortu, bet visi funkcionālie risinājumi to veido.

Termoveļas mazgāšana un kopšana

 

  Termoveļa ar vilnas piedevu

1. Mazgāt ar neagresīviem mazgāšanas līdzekļiem, ne augstāk, kā 30°C temperatūrā.

2. Vēlams mazgāt ar rokām, pielietojot speciālus mazgāšanas līdzekļus vilnai.

3. Nepieciešamības gadījumā var mazgāt mašīnā saudzējošā režīmā vilnai.

4. Nedrīkst lietot balinātājus, izspiest ūdeni mašīnā, kā arī ķīmiski tīrīt.

5. Nedrīkst vārīt, žāvēt pie uguns un uz radiatoriem.

6. Gludināt var minimālā temperatūrā(110°C) caur mitru drānu.

Izmēri