Apģērba uzdevums

Apģērba uzdevums – aizsargāt Jūsu ķermeni no ārējas iedarbības. Katrā apģērbu sistēmas komponentā ir: pamatslānis, vidējais slānis, izolējošais slānis un ārējais slānis, un galvenais un vienkāršākais ieguvums, kas nepieciešams katram pircējam – komforts. Neviena no detaļām tiešā veidā nav saistīta ar komfortu, bet visi funkcionālie risinājumi to veido.

Termoveļas mazgāšana un kopšana

Termoveļa ar vilnas piedevu 1. Mazgāt ar neagresīviem mazgāšanas līdzekļiem, ne augstāk, kā 30°C temperatūrā. 2. Vēlams mazgāt ar rokām, pielietojot speciālus mazgāšanas līdzekļus vilnai. 3. Nepieciešamības gadījumā var mazgāt mašīnā saudzējošā režīmā vilnai. 4. Nedrīkst lietot balinātājus, izspiest ūdeni mašīnā, kā arī ķīmiski tīrīt. 5. Nedrīkst vārīt, žāvēt pie uguns un uz radiatoriem. 6. Gludināt var minimālā temperatūrā(110°C) caur mitru drānu.

Kā izvēlēties apakšveļu Brubeck

Termoveļas izvēle ir atkarīga no sekojošiem apstākļiem: Laika apstākļi Dabiski, jo zemāka gaisa temperatūra, jo siltāka termoveļa jāizvēlās. Taču arī šajā gadījumā ir lietas, kas jāņem vērā. Piemēram, vējainiem laika apstākļiem firma Craft ir izstrādājusi īpašu termoveļu ar ieliktņiem no WindStopper® materiāla, kas tiek izmantots tikai zonās, kurām nepieciešama pilnīga aizsardzība no vēla ietekmes un neierobežo kustību brīvību. Bet trenējoties sporta zālē, ieteicams izvēlēties funkcionālo termoveļu ar atvēsinošām īpašībām. Ja ir paredzēta darbošanās augstos mitruma apstākļos, termoveļai ir jābūt pilnībā no sintētikas.