EXSTRIM WOOL

E,W7

 

Brubeck Wool Merino termoveļa ir siltākā termoveļa firmas Brubeck klāstā.

♦Ieteicama īpaši zemām temperatūrām.

♦Iespaidīgs dizains, ideāli piemērots ķermeņa formai, pateicoties ļoti augstai elastībai.

♦Netraucē kustībām.

♦Divslāņu trikotāžas adījuma tehnoloģija un bezšuvju konstrukcija ļauj iegūt unikālas termoregulācijas īpašības, kas efektīvi pasargā organismu no hipotermijas un pārkaršanas.

Extrim Merino apakšveļa ir ļoti praktiska un viegli kopjama. Audums nesaraujas, nelokās un neizstaipās, mazgājot ar rokām vai saudzīgi mazgājot veļas mašīnā, zemā temperatūrā. Mazgāšanai izmantojiet mazgāšanas līdzekļus vilnai. Nedrīkst izmantot veļas mīkstinātājus!

♦Veļa nav jāgludina, tā ātri izžūst un neuzsūc smakas.

♦Materiālam ir 2 slāņi, no kuriem katram ir savas funkcijas.

♦Extrim Merino termoveļas 1 kārta ir paredzēta komfortablam ādas stāvoklim pie lielas slodzes aukstā laikā. Tas ir izgatavots no poliamīda šķiedras, kas acumirklī un efektīvi aizvada mitrumu prom no ādas, atstājot to sausu, lai ķermenim vienmēr būtu silti un komfortabli. Šis slānis sniedz maigu un patīkamu sajūtu ādai, ir absolūti drošs ķermenim, jo ​​mūsdienu sintētika pilnībā pasargā pret alerģiju, pasargā no statiskās elektrības uzkrāšanās - nedzirksteļo un neklikšķ, un tai piemīt antibakteriālas īpašības. Paaugstinātas svīšanas vietās veļa ir aprīkota ar speciāliem sieta ieliktņiem, kas uzlabo ventilāciju un mitruma izvadīšanu.

♦Extrim Merino termoveļas 2.kārta ir izgatavota no 100% merino vilnas. Šim dabīgajam materiālam ir nepārspējamas siltumizolācijas spējas.

BRUBECK termoveļas kolekcijas